НОВИНИ

Тігіпку дозволили придбати дві нові компанії

03.11.2019 10:05
serhii_tihipko

Антимонопольний комітет надав дозвіл на придбання бізнесменові Сергію Тігіпку понад 50% у статутних капіталах компаній “Арена-Сіті” і “КАН”, які є відповідно власником і орендодавцем київського торгово-офісного центру “Арена-Сіті”. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

“Учасники концентрацій документально підтвердили, що продавцем часток у статутних капіталах “Арена-Сіті” і “КАН” є суб’єкт господарювання, який не входить до складу структури Дмитра Фірташа”, – заявили в АМКУ.

Відомство зазначило, що перевірило інформацію в ЗМІ про нібито придбання Тігіпком в квітні 2019 року “Арени-Сіті” у компанії Group DF Фірташа, проте інформація не підтвердилася.

Компанію “Арена-Сіті” створено в 2005 році. За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, власниками товариства є “Ел Ай Інвестментс” (100%), кінцевим бенефіціаром вказаний Микола Ковальчук.

Компанія “КАН” створена в 2004 році. Згідно з Єдиним держреєстром юридичних та фізичних осіб-підприємців, власниками є “Ел Ай Інвестментс” (99%) та “Арена-сіті” (1%). Кінцевим бенефіціаром товариства також вказаний Микола Ковальчук.

Група “ТАС” заснована в 1998 році. Має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах.

У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, ВіЕс банк, дві страхові компанії.

Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: