ВАЖЛИВО

AGCO запускає віртуальний демонстраційний зал продукції

11.09.2020 11:02
XDvcG8xcV-AGCO-Virtual-Showroom

Корпорація AGCO, світовий лідер в розробці, виробництві і розповсюдженні сільськогосподарської техніки і рішень, оголосила про запуск віртуального виставкового залу для споживачів в Північній Америці. Демонстраційний зал, доступний на AGCOvirtualshowroom.com, дозволяє користувачам більше дізнатися про продукти відомих брендів компанії, включаючи Massey Ferguson, Fendt, Challenger, Gleaner, RoGator/TerraGator, GSI та інших. Про це повідомляє пресслужба Massey Ferguson, пише agronews.ua.

Запуск онлайн-шоуруму AGCO був запланований через деякий час, але коронавірус змусив нас пришвидшити терміни, тому що багато особистих заходів було скасовано в цьому році. Тепер, коли це стало доступно, люди, які б відвідали ці заходи, а також будь-хто інший, можуть ознайомитися з незліченними продуктами AGCO, використовуючи комфорт, безпеку і зручність своїх будинків і мобільних пристроїв”, – зазначив Лорен Дежмал, менеджер з маркетингу заходів.

В онлайн-шоурумі використовується макет приміщення AGCO Intivity Center, основної будівлі AGCO Jackson, складального цеху MN і корпоративного музею, в якому проводилися екскурсії та навчання громадськості за часів, які передували карантину. Віртуальні відвідувачі можуть використовувати інтуїтивно зрозумілі жести для вивчення об’єкта, 360-градусного огляду обладнання, перегляду відеороликів про продукцію, завантажувати брошури, відправляти запити і навіть відвідувати фірмовий магазин товарів.

Найкраще в цьому форматі—це те, що він не обмежений простором, місцем розташування, поїздками чи навіть погодою. Тут просто не існує логістичної проблеми: у цьому віртуальному виставковому залі буде зберігатися кожен продукт, який ми виробляємо, і будь-хто зможе вивчити його в будь-який час та день”, – наголосив Аарон Беленджер, менеджер агровиставки.

В свою чергу, Лорен Дежмал додає, що поточний віртуальний виставковий зал знаходиться тільки на першому етапі.

У нас заплановано набагато більше можливостей, і ми продовжимо додавати більше брендів, продуктів і функцій. Насправді ми торкнулися лише поверхні, тому закликаємо глядачів частіше перевіряти, відкривати для себе нові функції і насолоджуватися тим, що ще попереду“, – підкреслив Лорен Дежмал, менеджер з маркетингу заходів.

Нагадаємо, компанія АМАКО, найбільший дилер в Україні сільськогосподарської техніки таких брендів, як Massey Ferguson, Geringhoff, Bednar, технологічних рішень Precision Planting, комерційних автомобілів IVECO пропонує акційну ціну на виконання капітального ремонту двигунів.


AMAKO на виставці «Агро-2020» представила передпосівний компактор BEDNAR SWIFTER SO 6000 F від прогресивного чеського виробника компанії BEDNAR: подробиці дивіться у відео


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: