НОВИНИ

19 млн грн страховки отримав агровиробник за збитки від посухи

25.02.2020 14:02
t_1_t_1_dopomogi

Страхова компанія виплатила агропідприємству Харківщини відшкодування за шкоду врожаю соняшника через посуху. Експерти оцінили збиток на суму понад 19,2 млн грн. Про це пише depo.

Посіви соняшника, що належать агрохолдингу AgroGeneration, загальною площею понад 4 633 га були застраховані за програмою комплексного страхування від цілого ряду ризиків: граду, бурі, урагану, зливи, пожежі, протиправних дій третіх осіб та посухи.

“У цьому і полягає основна перевага комплексного страхування”, – зазначає керівник відділу агропромислового страхування Руслан Зимовець. – “Страхове покриття дозволяє захистити врожай від цілої групи ризиків. Один з них, а саме посуха, спрацював минулого року на території господарства”.

Внаслідок впливу посухи було зафіксовано зменшення врожайності соняшника нижче застрахованого рівня. Розрахунок збитку визначався аварійними комісарами страхової компанії на всіх застрахованих полях соняшника. В результаті експертизи, збиток склав у розмірі 19 276 168,66 грн.

“Незважаючи на те, що сьогодні ми активно задіюємо найсучасніші технології, кліматичний фактор у сфері агро залишається визначальним, – зазначив президент компанії AgroGeneration Джон Шморгун.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: