ВАЖЛИВО

Субсидії після відкриття ринку землі нараховуватимуть по-новому

18.02.2020 17:02
rusbxd7dqolccyvabame-215fb3effeb21607bab8a3a5ad4b156d

Кабінет міністрів України хоче змінити порядок нарахування субсидій після відкриття ринку землі. Про це заявив під час розгляду у Верховній Раді поправок до законопроекту № 2178-10 голова парламентського аграрного комітету Микола Сольський. Повідомляє golos.com.ua.

Під час розгляду у Верховній Раді поправок до проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення у другому читанні (реєстр. № 2178-10) голова депутатської групи «Довіра» Олег Кулініч висловив стурбованість з приводу того, що згідно з чинним порядком нарахування субсидій, якщо людина після схвалення даного Закону продасть свій земельний пай, то вона втратить право на отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Це стосується також і пенсіонерів, котрі отримують мінімальні пенсії. Парламентарій поцікавився у доповідача, голови парламентського аграрного комітету, яка його особиста позиція щодо даного питання.

На це Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський (фракція «Слуга народу») відповів:

“Це питання ініційовано в Кабінеті Міністрів — щодо зміни порядку нарахування субсидій, бо це питання вирішується не в законі, а постановою Кабінету Міністрів. Якщо вас цікавить моя особиста думка, то я підтримую”.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: