НОВИНИ

На Житомирщині під виглядом відомих брендів продавали підроблений алкоголь

18.01.2021 08:09
5b9d2f2c26000035007fc43f

У Житомирі податкова міліція ліквідували два підпільних цехи, в яких виробляли фальсифікований алкоголь. Потім спиртне під виглядом відомих брендів продавали через інтернет. Про це повідомила пресслужба ДФС у Житомирській області, пише agronews.ua.

“Виявлено та нейтралізовано два підпільних цехи по виробництву фальсифікованого алкоголю. Цехи розташовувались на території м. Житомир, в приватних приміщеннях. Функціонувало “виробництво” в основному у нічний час. Організували незаконне виробництво група осіб, мешканців обласного центру”, – йдеться у повідомленні.

В ході проведення санкціонованих судом обшуків податківці вилучили обладнання для підпільного виробництва, пластикові ємності, тару, спиртометри, насоси, пластикові шланги, а також готову продукцію на орієнтовну суму 700 тис. грн.

За інформацією ДФС, фальсифікат маркувався під торговими знаками відомих у світі виробників, а саме: “Metaxa”, “Jagermeister”, “Bacardi”, “Courvoisier” та інших.

“Реалізація підробного алкоголю здійснювалася через низку посередників, а також в мережі інтернет. Нині вирішується питання про накладення арешту на вилучені товаро-матеріальні цінності”, – додали податківці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: