ВАЖЛИВО

Зеленський повернув 20% ПДВ на окремі види сільськогосподарської продукції

29.07.2021 15:11
piglet

Президент України підписав законопроєкту №5425-д від 14.06.2021 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість при оподаткуванні операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції. Про це йдеться на сайті Ради, пише agronews.ua.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому законопроєкт 5425-д від 14.06.2021, яким відновлюється ставку податку на додану вартість 20 відсотків при оподаткуванні операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України окремих видів сільськогосподарської продукції.

Зокрема, відновлено 20% ПДВ на живу велику рогату худобу, живих свиней, живих вівець, незбиране молоко, а також жито, овес, насіння льону, насіння та плоди інших олійних культур, цукрові буряки.

Проте залишається ставка податку на додану вартість 14 відсотків по операціях з постачання залишається на пшеницю та суміш пшениці та жита (меслин), ячмінь, кукурудзу, соєві боби, насіння свиріпи або ріпаку та насіння соняшнику.

Нагадаємо, Зеленський підписав законопроєкт про пестициди та агрохімікати


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: