НОВИНИ

Завтра відбудеться 33-тя Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021»

07.06.2021 16:32
v-iyune-2021-goda-sostoitsya-samaya-masshtabnaya-agropromyshlennaya-vy__253028-620x0

Цього року понад 1000 компаній-учасниць з усіх куточків України продемонструють на 33-ї Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2021» найновіші галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування. Також у виставці візьмуть участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини, пише agronews.ua.

АГРО-2021 — найважливіша подія агропромислового сектору України і ефективною платформою для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій. Особлива увага приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств. Щороку виставку відвідують перші особи держави, керівництво АПК України, топ-менеджери агрохолдингів, фахівці підприємств.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Відзначається, що 8 червня о 12:00 відбудеться церемонія відкриття агропромислової виставки «АГРО-2021» за участі міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

У рамках виставки відбудеться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Також в період виставки, а саме з 8 по 11 червня, відбудуться презентації аграрних досягнень з 10 областей України — Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької.

🔥 Окрім того, в перший день виставки, 8 червня з 13:00 по 17:00, проходитиме IV Агрополітичний форум, присвячений земельній реформі і інструментам фінансування аграріїв.

🌱 На другий день виставки, 9 червня з 11:00 по 14:00, заплановано проведення  конференції «Органік: знання, досвід, результат».

Окрім ділової та виставкової програми, на всіх відвідувачів чекають розважальні заходи: автомобільний фестиваль «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль AgroFoodFest, фестиваль національних виробників товарів FEST UA.

✅ Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: