НОВИНИ

Завершено розслідування щодо спроби підкупу голови Держгеокадастру

03.06.2021 09:37
Businessman is arrested and handcuffed with dollar

Розслідування за підозрою двох осіб, які намагалися підкупити голову Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, завершене. Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро України, пише agronews.ua.

2 червня 2021 року в.о. начальника одного з територіальних управлінь Держгеокадастру та особі-посереднику відкрили матеріали слідства для ознайомлення. Дії обох підозрюваних кваліфіковані за ч.4 ст.369 («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі») КК України.

Підкупити голову Держгеокадастру намагалися задля отримання наказів про виділення земельних ділянок підставним особам. За даними слідства, першу частину неправомірної вигоди – у 26,9 тис. дол. США з обіцяних 170 тис. дол. США підозрювані передали у листопаді 2020 року.

В грудні 2020 року у момент передачі частини неправомірної вигоди у розмірі 25 тис. дол. США осіб викрили «на гарячому» детективи НАБУ спільно з працівниками ГУБКОЗ СБУ за  процесуального керівництва САП.

Розслідування зазначених фактів НАБУ розпочало у вересні 2020 року за заявою голови Держгеокадастру Романа Лещенка щодо пропозиції надання йому неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що на Сумщині голова сільради за хабар надав в оренду три земельні ділянки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: