НОВИНИ

Ціни на живець свиней раптово зросли

06.10.2019 09:05
picture2_v-ukraine-rezko-v_354245_p0

Жовтень для виробників свинини почався досить приємно: закупівельні ціни на живець свиней раптово зросли, повідомляє Аналітичний відділ АСУ

За підсумками моніторингу цін на свинину живою вагою, який проводить аналітичний відділ АСУ, середня ціна закупівлі цього тижня зросла більш ніж на 4% та сягнула 47,46 грн/кг.

Так, за свідченнями операторів ринку більшість товарних партій цього тижня реалізували по 46-49 грн/кг. При цьому, якщо у Центрі та на Заході країни переважно зустрічалися ціни від 47 грн/кг та вище, то у східних областях ціни тяжіли до нижньої межі діапазону, а епізодично і нижчі. Така невідповідність цін спричинена більшою конкуренцією між закупівельниками за товарні партії на тлі обмеженої пропозиції свиней забійних кондицій. Окремі переробники в таких умовах зменшили обсяги заготівлі живця та «підстрахувалися» імпортною охолодженою свининою.

Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2019 рр.

Цінову ситуацію на наступному тижні представники переробки коментують досить обережно та утримуються від конкретних прогнозів на подальшу перспективу, враховуючи значну волатильність ринку протягом останніх тижнів.

Тим не менш більшість опитаних переробників, та учасники Асоціації «М’ясної галузі» зокрема, очікують відносної сталості цін в межах 46-49 грн/кг з незначним висхідним рухом у межах цього діапазону.

Проте вже у другій половині жовтня оператори очікують повернення низхідного тренду, який, за їх оцінками, триватиме до середини листопада.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: