НОВИНИ

Визначено три найвідоміших бренди органічної молочної продукції в Україні

06.11.2023 16:37
milk-3231775_1280

До рейтингу найвідоміших вітчизняних виробників органічних молочних продуктів цього року потрапили Organic Milk, «Старий Порицьк» та «ЕтноПродукт». Про це повідомляє agrotimes.ua, пише agronews.ua.

Рейтинг сформовано BrandStory у співпраці з органом сертифікації «Органік Стандарт», повідомили у Швейцарсько-українській програмі «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

Виробництво органічних продуктів тваринного походження вважається найскладнішим: вимоги стандартів досить високі та передбачають, що тваринам мають бути забезпечені умови, що відповідають їхнім біологічним та індивідуальним особливостям: доступ до вигульних майданчиків і пасовищ, органічні корми, заборона застосування гормонів, активаторів росту та синтетичних амінокислот.

Зазначається, що учасників рейтингу оцінювали за кількома критеріями: обсяги виробництва та продажів на внутрішньому ринку; присутність брендів у торговельних мережах; активність брендів у медіа та соцмережах.Перегляди: 54
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: