НОВИНИ

Висоцький назвав один з пріоритетів агросектору України

15.05.2024 13:15
12

Розвиток переробної промисловості – один з пріоритетів агросектору України. Агропереробка сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських товарів та розширенню експортних ринків. Про це зазначив виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише agronews.ua.

Він підкреслив, що Україна за підтримки ЄС створює сприятливі умови для розвитку агропереробної галузі. 

«Європейський Союз остаточно схвалив рішення про продовження ще на рік автономних торгових заходів для України. Це позитивний сигнал для переробної промисловості. Також Рада ЄС затвердила План для Ukraine Facility, який передбачає фінансування бізнесу, і агропереробка – у пріоритеті. Крім того, Урядом збільшена підтримка переробних підприємств за програмою «Доступні кредити 5-7-9». Субʼєкти підприємництва можуть взяти кредит до 150 млн грн, що дозволить їм збудувати велике економічно ефективне виробництво», – зазначив Тарас Висоцький. 

В.о. Міністра агрополітики додав, що дуже важливе завдання для агропереробних підприємств – у  процесі євроінтеграції підвищити якість і безпечність продукції до стандартів і вимог ЄС.Перегляди: 49
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: