НОВИНИ

Вибір закриваючих коліс Tempo F

28.02.2024 11:45
VV11681_30005

Закриття борозни — важливий елемент під час висіву технічних культур, від якого залежить отримання дружних та рівномірних сходів. Сьогодні практично всі наявні на ринку закриваючі колеса частково ущільнюють шар ґрунту над насінням, чого цілком достатньо за правильно обраного притискного зусилля секції.

Різноманіття закриваючих коліс доволі велике й їхній вибір залежить лише від умов роботи у вашому господарстві. Це можуть бути пневматичні колеса з різним профілем гуми, металеві спицевидної чи іншої форми колеса, або ж їхні комбінації. Практика використання показує, що ідеального рішення не існує. Все залежить від умов на момент посівної кампанії.

Лідер із виробництва високошвидкісних сівалок TEMPO для висіву технічних культур, компанія Väderstad, пропонує декілька варіантів закриваючих коліс:

  • Вузьке колесо (25 мм) для ефективного закриття насіннєвої борозни. Тиск на колеса та їхнє положення легко регулювати. Є можливість асиметричного розташування для інтенсивнішої роботи.
  • Широке колесо (50 мм) найчастіше використовують за неглибокої сівбі. Також його можна використовувати й за сівби кукурудзи та соняшника за традиційною технологією.
  • Зубчасте металеве колесо. Його застосування виправдане за сівби безпосередньо в стерню і є відмінною альтернативою для роботи на важких глинистих ґрунтах.
  • Широке колесо з протектором (50 мм) зменшує ризик утворення ґрунтової кірки, оптимізує умови для неглибоко висіяного насіння, зокрема цукрових буряків та ріпаку.


Перегляди: 159
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: