НОВИНИ

Відтягування земельної реформи призведе до значних втрат для України, – Лещенко

03.02.2021 10:07
1594202202-699-623x370

Відтягування реалізації земельної реформи призведе до ще більших втрат для України, тому уряд і парламент повинні посилити роботу над підготовкою до відкриття ринку землі. Про це на прес-конференції в Києві заявив міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко, пише agronews.ua.

«На першому етапі реалізації земельної реформи ринок буде доступний виключно для громадян України. Тому боятися треба не того, що іноземці розкуплять землю – це маніпуляція, а того, що відтягування земельної реформи призведе до ще більших втрат для України», – сказав міністр.

За його словами, щоб ринок землі запрацював в заплановані терміни – з липня п.р, – уряд і парламент України повинні прийняти ще понад 40 додаткових нормативно-правових актів.

«Ключовим є законопроект №2194 щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин. Це так звана земельна конституція, яка передає в розпорядження територіальних громад ще більшу кількість земельних ресурсів. Тому я звертаюся до уряду і парламенту: наше вікно можливостей не вічне – земельна реформа, яку очікують українські громадяни, повинна початися вчасно», – підкреслив Лещенко.

Нагадаємо, Міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко обіцяє підтримати ініціативи Всеукраїнського конгресу Фермерів.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: