ВАЖЛИВО

Міністр Мінагрополітики підтримує ініціативи Конгресу Фермерів

02.02.2021 18:02
0dbc0aa4-e84b-4d6b-bf34-f21eb3c0d47a

Міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко обіцяє підтримати ініціативи Всеукраїнського конгресу Фермерів. Про це повідомив голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник за підсумками зустрічі з чільником аграрного міністерства, пише agronews.ua.

А саме: допомогти домогтися ухвалення земельної децентралізації (з/п №2194); домогтися права успадковування землі постійного користування та збільшити фінансування Укрдержфонду.

Своєю чергою Слободяник запевнив Лещенка, що Конгрес Фермерів підтримує відновлення міністерства аграрної політики в тих повноваженнях і функціоналі, який був до злиття з Мінекономіки:

«Ми бачимо, який супротив чиниться процесу відновлення мінагро в колишніх повноваженнях, але сподіваємось за допомогою громадськості не тільки відновити не тільки функціонал, що був у міністерства раніше, а додати в опіку мінагро ще й розвиток села та питання меліорації».

Слободяник розповів, що заплановано також зустріч міністра Лещенка з фермерською спільнотою і представником Держгеокадастру для вирішення питань взаємодії з цим відомством.

«Це була конструктивна зустріч і, тільки перша. Попереду багато спільних, позитивних і корисних заходів», – підсумував голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: