НОВИНИ

Вчені розповіли, скільки чашок чаю на день треба пити для продовження життя

20.02.2024 19:24
5

Вчені з Сичуанського університету в Китаї виявили, що регулярне споживання чаю здатне допомогти уповільнити процес старіння організму завдяки особливим сполукам, поліфенолам, що входять до його складу. Про це повідомляє UkrMedia, пише agronews.ua.

Дослідники проаналізували дані близько восьми тисяч мешканців Китаю віком від 30 до 79 років. Також до наукової роботи було включено дані шести тисяч британських добровольців, вік яких становив від 37 до 73 років. Вчені зібрали інформацію про харчові звички учасників і попросили повідомити, скільки чаю зазвичай вживають добровольці.

Дослідники також зафіксували показники артеріального тиску учасників, рівень холестерину в їхній крові та відсоток жиру в організмі. Ці дані були використані вченими для оцінки біологічного віку випробуваних.

З’ясувалося, що регулярне вживання чаю було пов’язане зі зниженням темпів біологічного старіння організму. Зазначається, що антивіковий ефект чаю надають поліфеноли — особливі рослинні сполуки. Вони мають протизапальну та антиоксидантну дію (можуть захищати клітини організму від пошкодження особливими формами кисню).

Уточнюється, що достатньо щодня вживати три чашки напою, щоб уповільнити процес біологічного старіння.Перегляди: 69
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: