НОВИНИ

Вчені назвали продукт, який допоможе дожити до 100 років

09.11.2021 19:04
20190527-wanted11

Дослідження проводилося асоціацією впродовж 18 років. Під час нього було виявлено,  що у тих, хто дотримувався розумної дієти, загальний ризик смертності знизився на 17 %, а ризик смерті від серцево-судинних захворювань знизився на 28 %. А в тих, хто дотримувався “американської”, загальна смертність збільшилася на 21 %, а також на 22 % – смертність від серцево-судинних захворювань. Про це повідомляє Новини LIVE, пише agronews.ua.

Також вчені вивчили “сині зони” – регіони, де люди частіше доживають до 100 років. У більшості з них, як виявилося, є один загальний фактор – жителі більше дотримуються культури споживання саме бобових. У результаті була створена “дієта “голубої зони”, яка, ймовірно, допоможе людям жити довше.

Згідно з Американським журналом медицини способу життя, серед цих регіонів є 9 загальних знаменників, які також включають такі речі, як збільшення руху, пошук мети і вживання помірної кількості вина.

Однак серед жителів “синіх” регіонів були ті, які споживали близько чашки бобів на день. Виявилося, що саме ці люди живуть найдовше. 

За словами вчених, квасоля багата на рослинний білок і клітковину, і майже не містить жиру. Наприклад, в 1 чашці чорних бобів ви споживаєте 15 грамів білка, 15 грамів клітковини і менше одного грама цукру і жиру. А саме споживання клітковини пов’язане зі збільшенням тривалості життя.

Квасоля також містить потужний антиоксидант, званий поліфенолом, який, як з’ясували дослідники, також може допомогти в здоровому старінні. А клітковина також допомогає у боротьбі з депресією, гіпертонією, діабетом та навіть слабоумством.

Читайте також: Аграрні асоціацій закликали не допустити краху економіки через примусове списання вантажних вагонів.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: