НОВИНИ

Väderstad SeedEye – побачити кожну насінину

25.03.2024 11:45
VV19041

Встановлення норми висіву, калібрування висівного механізму сівалок чи посівних комплексів — складний та відповідальний процес, від якого залежить густота стояння рослини в полі та, відповідно, майбутній рівень врожайності. Компанія Väderstad пропонує унікальну технологію, яка дає можливість відмовитися від попереднього калібрування висівних пристроїв, забезпечуючи при цьому норму висіву із точністю до насінини на кожен квадратний метр. Для цього потрібно лише ввести в комп’ютер інформацію про бажану кількість насіння — і висівний пристрій чітко подає її. Контроль норми відбувається за допомогою спеціальних сенсорів SeedEye, які «рахують» висіяну норму до останньої насінини.

Встановлення норми висіву відбувається за допомогою планшету iPad, під’єднаного до системи управління Väderstad E-Control, яка, своєю чергою, зв’язана через бездротовий зв’язок з сенсорами SeedEye та радаром вимірювання швидкості руху. Таким чином, завдяки SeedEye здійснюється контроль заданої норми висіву на один квадратний метр відповідно до робочої швидкості.

Сенсори SeedEye встановлено на кожній висівній трубці сівалки. Завдяки тому, що вони бачать і підраховують кожну насінину, що переміщається по висівних трубках, ми можемо точно розрахувати кількість необхідного посівного матеріалу.

Крім того, система попереджає про можливе забивання висівної трубки, будь-яке відхилення від норми висіву, що дає змогу уникнути просівів. Інформація щодо кількості насіння в бункері та сигнал щодо його закінчення також виводяться на монітор планшету iPad, тож не потрібно затрачати час на постійні перевірки наявності насіннєвого матеріалу.


Перегляди: 169
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: