НОВИНИ

Väderstad розширює свою лабораторну діяльність

03.04.2021 14:46
ComponentsLab3

Väderstad, одна з провідних світових компаній у галузі виготовлення техніки для обробітку ґрунту та сівби, продовжує інвестувати значні кошти у дослідження та розробку. У березні 2021 року у Väderstad відкрилась нова лабораторія для випробування гідравліки та інших компонентів. Про це повідомляє прес-служба Väderstad, пише agronews.ua.

Вимоги сільського господарства щодня зростають і Väderstad готовий прийняти цей виклик. У 2016 році компанія відкрила лабораторію з випробування висівних систем. Лабораторія має площу понад 280 квадратних метрів, в якій моделюються різні польові умови.

Зараз Väderstad робить наступний крок, відкривши лабораторію площею 350 квадратних метрів для випробування компонентів. Лабораторія розташовується на двох поверхах та має ряд тестувальних цехів, лабораторію з випробування гідравлічних систем та майстерню. Також в приміщення має конференц-зал, офіс, кухню та інше.

“З відкриттям цієї лабораторії ми встановили новий стандарт комфортного робочого середовища та можливостей. Отримавши побажання працівників відділу тестування, та залучившись допомогою архітекторів і дизайнерів ми розробили бажаний проект приміщення, який і втілили в життя”, – говорить Мікаель Альбрехт, менеджер випробувального центру Väderstad.

Нова лабораторія є важливою складовою у розробці кращих компонентів для гідравлічних систем. Проте лабораторія буде зосереджена не тільки на гідравліці. Вже сьогодні в ній проводяться випробування інновацій та вдосконалення інших продуктів компанії.

“Väderstad продовжує зростати і на сьогодні виготовляє машини, які виконують різні технологічні операції. Наша можливість проектування та тестування помітно зросла за останній рік і ми в пошуках колег у сфері аналізу методом скінченних елементів (FEA), тестування та проектування”, – каже Мікаель Альбрехт.

З часу свого створення в 1962 р. Väderstad завжди був на передовій інновацій, технологічного прогресу та розробки нових методів. Щороку значна частина обороту компанії реінвестується у розвиток. Завдяки новій лабораторії Väderstad зможе й надалі інвестувати в інновації, розширювати межі та спрощувати повсякденне життя фермерів у всьому світі.

Нагадаємо, компанія Väderstad випустила свою 1000-ну Tempo L.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: