НОВИНИ

В Європі виявили партію заражених мишами ківі

26.04.2024 18:20
5

Керівництво компанії Zespri вирішує проблему зараження мишами першої в цьому сезоні партії ківі SunGold до Європи, виявленої в Зебрюгге, Бельгія. Вантаж, вартістю приблизно 12 мільйонів доларів США, складається з 1,2 мільйона лотків. Зараження було виявлено після прибуття судна Crown Garnet, що призвело до карантину фруктів на складі Zespri. Про це повідомляє freshplaza, пише agronews.ua.

Початок європейського сезону продажів було відкладено, оскільки оцінюється ступінь пошкодження. Джейсон Те Бреке, операційний директор Zespri, зазначив, що зараження поширилося по всіх холодильних трюмах судна, що викликає занепокоєння щодо безпеки харчових продуктів через хвороби, пов’язані з мишами.

Історія Zespri у сфері безпеки харчових продуктів включає випадки виявлення черевного тифу у 2011 році, забруднення упаковки у 2016 році та відкликання лістерії у США минулого року. Нинішня ситуація може призвести до значних фінансових втрат, якщо фрукти будуть визнані непридатними до вживання.

Судно, яке експлуатується компанією Cool Carriers, не належить до нового флоту, але, як повідомляється, перебуває в хорошому стані. Експерти з боротьби зі шкідниками підкреслюють, що миші на борту суден зустрічаються рідше, ніж щури, і наголошують на відповідальності перевізника за моніторинг шкідників. Zespri оцінює свої подальші кроки, а вантаж застрахований від таких втрат.



Перегляди: 100
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: