ГОЛОВНЕ

В Україні зростають ціни на продукти бджільництва

27.09.2021 08:36
iStock-598241944_d_850

На фоні чергової хвилі пандемії в Україні спостерігається подальше зростання попиту на продукти бджільництва, відповідно, продовжують зростати і ціни на вказану продукцію. Про це Kurkul.com розповів Валерій Курейко, бджоляр та співзасновник ТМ «Знатний Мед», пише agronews.ua.

«Насамперед попит зріс на квітковий пилок, пергу та прополіс. Споживачі звертаються до традиційних народних засобів зміцнення імунітету, тому продукти бджільництва залишаються дуже затребуваними», — розповів Валерій Курейко, бджоляр та співзасновник ТМ «Знатний Мед» .

За його словами, враховуючи той факт, що обсяг виробництва таких продуктів, як перга, прополіс, забрус є досить обмеженим, це призводить до зростання цін.

«І в гурті, і в роздрібній торгівлі, пилок здорожчав майже у 2 рази, перга та прополіс — на 30−35%, в залежності від регіону, а настоянки — на 10−15%. Ціни майже не змінилися лише на віск, вощину та підмор бджолиний», — підкреслив Курейко.

Нагадаємо, що В Україні прогнозують подорожчання свинини.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: