ВАЖЛИВО

В Україні зросли ціни на курятину

27.11.2021 18:29
kk-1-1024x661

Упродовж року ціна на курятину в середньому зросла приблизно на 30%. Така тенденція пов’язана із збільшенням витрат виробників. За словами аналітика Українського клубу аграрного бізнесу Світлани Литвин, за останній рік подорожчали зернові культури, а отже, і комбікорми, які є основою для вирощування курей. Про це повідомляє agrotrend.com.ua, пише agronews.ua.

Піковими періодами були січень-лютий 2021 року, коли ціна зросла на 60%. У таких умовах виробники змушені були піднімати ціну на продукцію або припиняти виробництво.

“Вперше за тривалий період ми бачимо скорочення обсягів виробництва курятини в Україні. За останні десять років виробництво постійно зростало. За десять місяців 2021 року промислове виробництво скоротилося на 3%, у домогосподарствах – на 4%. За таких умов ціна й зросла”, – зазначила експерт.

Крім того, вона попередила про подальше подорожчання. Це пов’язано із сезонним фактором – зростанням цін на продукти перед святами. Щодо курятини, то ціна зросте на ті позиції, які користуються найбільшою популярністю, зокрема на куряче філе.

Читайте також: Озвучено програми держпідтримки АПК у 2022 році.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: