АНАЛІТИКА

В Україні знову зросли ціни на моркву

23.02.2023 07:29
348-1

Українським фермерам цього тижня вдалося підвищити відпускні ціни на моркву, повідомляють аналітики EastFruit, пише agronews.ua.

За словами гравців ринку, зростанню цін сприяє помітне підвищення торговельної активності у цьому сегменті. Водночас більшість господарств призупинили продажі моркви високої якості в очікуванні ще більшого зростання цін, і розпочати реалізацію цих коренеплодів вони планують на початку березня.

Зокрема, на цей час морква надходить у продаж по 20-28 грн/кг ($0,55-0,77/кг), що в середньому на 11% дорожче, ніж тижнем раніше. Як зазначають галузеві експерти, підвищувати ціни продавцям вдається користуючись з досить обмеженої пропозиції цих коренеплодів на ринку, оскільки багато українських господарств уже фактично завершили сезон реалізації торішньої моркви. При цьому торгова активність у цьому сегменті залишається досить високою.

У результаті на сьогодні українським виробникам вдається реалізовувати моркву в середньому вдвічі дорожче, ніж у другій половині лютого 2022 року. При цьому гравці ринку впевнені, що ціни на цю продукцію продовжать зростати й надалі. Свою думку вони пояснюють високим попитом на моркву, а запаси цього коренеплоду в українських господарствах вже виснажені.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: