НОВИНИ

В Україні збільшили строк реєстрації експортерів кукурудзи, сої та ячменю до Китаю

10.06.2024 13:10
5

Експорт сільськогосподарської продукції відіграє ключову роль у загальній структурі українського експорту. Китай є важливим ринком збуту агропродукції для національних експортерів, тому триває постійна взаємодія Держпродспоживслужби та компетентного органу Китайської Народної Республіки (КНР). Про це повідомляє прес-служба відомства, пише agronews.ua.

«Ринок КНР – у фокусі уваги Держпродспоживслужби. Ми відстоюємо інтереси наших виробників, досягаємо важливих домовленостей для спрощення процедур експорту, – зазначив Сергій Ткачук, Голова Держпродспоживслужби,  беремо участь у міжвідомчих заходах щодо створення нових алгоритмів експорту української сої, ячменю та кукурудзи до Китаю. Також продовжується робота по відкриттю ринків гороху та борошна до цієї країни.»

За словами Вадима Чайковського, заступника Голови Держпродспоживслужби – Головного державного фітосанітарного інспектора України, наразі є чітка процедура формування Переліку осіб, що планують експорт ячменю, сої та кукурудзи до Китаю з певними часовими рамками.

“Ми додатково поінформуємо всіх учасників ринку яку інформацію, куди і коли вони мають подати», – повідомив Чайковський.

Також було зазначено про збільшення до двох місяців терміну реєстрації експортерів кукурудзи, сої та ячменю до КНР. Перелік підприємств, що планують експорт сої, кукурудзи та ячменю до КНР, а також перелік місць зберігання зазначеної продукції подається китайській стороні Держпродспоживслужбою 1-2 рази на рік.

За інформацією керівництва Департаменту карантину рослин і тварин Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки, запроваджено онлайн-систему, в якій надалі публікуватиметься інформація про зареєстровані для експорту до КНР підприємства.

Тому при формуванні експортних партій варто ознайомитись з інформацією щодо наявної реєстрації в онлайн-системі КНР за посиланням.Перегляди: 37
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: