НОВИНИ

В Україні заблоковано діяльність підпільного нафтопереробного заводу

17.05.2021 14:17
ade1c02-0

Служба безпеки України припинила діяльність злочинної групи, учасники якої виготовляли та реалізовували нафтопродукти сумнівної якості без відповідних дозвільних документів. Ділки «працювали» на території Кіровоградської області, а їхній щомісячний обіг становив понад 1 млн грн. Про це повідомляє пресслужба СБУ, пише agronews.ua.

Оперативники спецслужби встановили, що нелегальний бізнес організував житель Голованівського району разом з двома спільниками. Для виготовлення фальсифікованого пального у промислових масштабах ділки незаконно використовували потужності легального нафтопереробного заводу. Потім необлікований бензин і дизельне пальне вони реалізовували через низку підконтрольних підприємств. Зловмисники збували продукцію під виглядом розчинників та інших похідних нафтопродуктів, які не підлягають акцизному оподаткуванню.

Під час обшуків на території підпільного виробництва правоохоронці вилучили:

– обладнання, яке використовувалось для нелегального виробництва пального;

– майже100 тис. л сирої нафти;

– 120 тис. л дизельного палива;

– 24,5 тис. л бензину.

Загалом з незаконного обігу вилучено контрафактну продукцію на майже 5,7 млн грн.

У межах кримінального провадження організатору та двом членам злочинної групи повідомлено підозри за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Заходи із викриття оборудки проводились спільно зі слідчими Головного управління ДФС у Кіровоградській області за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури.

Нагадаємо, що посадовці вимагали від фермерів пальне за безперешкодну роботу.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: