НОВИНИ

В Україні виробнику морозива тимчасово заборонили виготовляти харчові продукти

04.10.2021 17:33
iStock-685816670_d_850

Інспектори Держпродспоживслужби виявили порушення на потужності полтавської компанії, яка виготовляє морозиво. Про це повідомляє  poltavske.tv, пише agronews.ua.

Полтавському товариству з обмеженою відповідальністю “Віталфуд” тимчасово заборонили виробляти харчові продукти на потужності, розташованій на вул. Харчовиків, 6а. Відповідне рішення 30 вересня підписав виконувач обов’язків начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, головний державний інспектор та головний ветеринарний інспектор Полтавської області Олександр Овчаренко.

Згідно з документом, потужність підприємства, що виготовляє морозиво, позапланово проінспектували. Під час перевірки встановили невідповідність гігієнічним вимогам законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при виробництві харчових продуктів.  

Термін дії рішення про припинення виробництва – до десяти днів. Протягом цього часу на підприємстві мають усунути загрози для життя та/або здоров’я людей.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: