ГОЛОВНЕ

В Україні вперше в історії продали морський порт

19.01.2023 08:15
541

У вівторок, 17 січня, відбувся аукціон по приватизації морського порту «Усть-Дунайськ». Стартова ціна склала 60 млн грн, але під час торгів одна з компаній запропонувала понад 200 млн грн. Про це повідомляє USM, пише agronews.ua.

Найкращу ціну за порт «Усть-Дунайськ» пропонує вінницьке ТОВ «Еліксир Україна». Аукціон проходив на державній платформі Prozorro.Sales.

Всього в аукціоні взяли участь 8 компаній. Найвища запропонована сума склала 201 млн грн. 300 грн.

Згідно з даними YouControl, компанія «Еліксир Україна» була зареєстрована 6 років тому у Вінниці. Основний вид діяльності вказаний як оптова торгівля хімічними продуктами.

Відомо, що «Еліксир Україна» входить до групи «ВІМЕКСІМ», а також є офіційним представником Elixir Zorka – сучасної фабрики з виробництва комплексних мінеральних добрив у Шабаці. Компанія займається реалізацією комплексних мінеральних добрив в Україні.

Валерій Віхренко є засновником та власником Групи компаній «ВІМЕКСІМ», що займається переробкою, експортом та наданням логістичних послуг із зернових та олійних культур.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: