НОВИНИ

В Україні суттєво скоротилося виробництво кондитерських виробів

28.09.2021 14:02
analiz-rynka-konditerskih-izdelij

В Україні почалось падіння виробництва кондитерської продукції. Зокрема, у липні виробництво карамелі та шоколаду скоротилось на 25,9%. У серпні виготовили на 12,5% менше продукції, ніж у серпні торік. Про це повідомляє gazeta.ua. пише agronews.ua.

“Схоже падіння виробництва спостерігалося хіба що в 2014 році, але тоді це було пов’язано з початком війни, закриттям російського ринку. Окрім рекордного падіння виробництва маємо сумне для України “досягнення” – рекордне зростання імпорту солодощів. На 28,8% за перше півріччя”, – розповів президент асоціації “Укркондпром” Олександр Балдинюк.

За його словами, головною причиною є рекордне подорожчання вітчизняного цукру. А імпорт цього продукту з-за кордону заблокований високим митом.

“У липні при ціні цукру на Лондонській біржі $424 за тонну, виробники були змушені закуповувати цукор в Україні по $778. Сьогодні дешевше виробляти цукерки в Польщі або Росії, бо їхні виробники мають доступ до значно дешевшої сировини”, – говорить Олександр Балдинюк.

Нагадаємо, що Сім’я фермерів вирощує небачені досі нікому гарбузи.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: