НОВИНИ

В Україні створили новий вид кави

24.10.2021 17:29
538-000f7cb62ca0c423f5a3724d632c8aff

Новий авторський напій “Лавандова кава” створила українська компанія DCG caffe. Компанія не лише здійснює продаж кави з лавандою, а й навчає барист різних закладів правильно готувати напій. Крім цього, DCG caffe здійснює виробництво та доставку інших крафтових видів кави, чаю, сирів, джемів та продуктових наборів, повідомляє SEEDS, пише  agronews.ua.

Бренд володіє патентом на приготування авторського напою та відповідає за його ексклюзивність та унікальність. “

Лавандова кава” – напій, що вже не перший рік займає місце лідера серед приготованих напоїв кавової карти у DeCoupaGe cafe та партнерських закладах. Його основа – це кава власного обсмаження DCG caffe, безлактозне молоко та натуральний цвіт лаванди. С

ьогодні близько 15 закладів Києва користуються можливістю готувати ексклюзивний напій за запатентованою рецептурою. Дотримання чіткої технології приготування авторського напою гарантує, що незвичайний смак зацікавить споживача і зробить його постійним гостем закладу.

Крім того DCG caffe пропонує крафтові набори для приготування “Кави по-українськи” та “Кави по-мароканськи”. До складу першого набору крім кави входить карамелізований апельсин, мед, червоний перець та, звичайно, картка з рецептом унікальної кави. До набору “кава по-мароканськи” входить кава, кардамон, кориця та імбир. Крім друкованих інструкцій DCG caffe споживачам пропонують відео-уроки з приготування унікальних напоїв.

У всіх видах кави компанія використовує лише арабіку, яку обсмажують двома способами – “fluid bed” (технологія “киплячої кулі”) та в ростері (металевому барабані).Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: