НОВИНИ

В Україні створять центр картоплі

21.02.2024 15:11
8

Міністерство закордонних справ Нідерландів, нідерландський картопляний кооператив Agrico, та один з найбільших світових дистриб’юторів обладнання у зерновому, картопляному та овочевому бізнесі APH Group з Нідерландів планують створити українсько-нідерландський демонстраційний центр картоплі Climate Smart Potato. Про це повідомляє PotatoPro з посиланням на компанію Agrico, пише agronews.ua.

Зазначається, що новий центр буде зосереджений на виробництві картоплі та навчанні українських фермерів. 

Інвестиції будуть зроблені в інфраструктуру крапельного поливу, холодильну камеру та обладнання. 

Освітній компонент охоплюватиме різні аспекти, такі як методи вирощування, поводження з обладнанням, управління овочесховищами, відновлюване землеробство та бізнес-кейси. 

Близько 3000 фермерів, у тому числі понад 60% жінок, будуть навчатися як фізично в демонстраційному центрі, так і дистанційно за допомогою цифрових засобів.

Уточнюється, що фінансово підтримає проєкт Міністерство закордонних справ Нідерландів. Agrico NL відповідає за управління проєктом і звітність. APH Group – навчатиме тренерів «Агріко Україна», а також постачатиме та забезпечить  післяпродажне обслуговування різноманітного обладнання.

Компанія «Агріко Україна» – лідер ринку насіннєвої картоплі в Україні, який представляє Agrico NL протягом майже 20 років – відповідає за створення демонстраційного центру, забезпечення його роботи та навчання українських фермерів.

«Ми дуже вдячні за цю ініціативу Міністерства закордонних справ Нідерландів. Цей проєкт дає нам перспективу та надію на майбутнє», – підкреслив Микола Гордійчук, директор «Агріко Україна».Перегляди: 46
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: