АНАЛІТИКА

Стало відомо, як змінилися ціни на зернові в Україні

20.02.2024 08:02
1

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 12 – 18 лютого, пише agronews.ua.

Протягом минулого тижня ціни на зернові по Україні були волатильними, що на кінець періоду завершилося здебільшого зниженням. Ринок олійних хоч і перебуває у високих діапазонах, проте також знаходиться під тиском зростання обсягів пропозиції виробників та великих запасів сировини на заводах.

«Внутрішній ринок віддзеркалює тренд світового ринку, а також експортний напрямок, де імпортери знижують свої цінові пропозиції у зв’язку із конкуренцією в Чорноморському регіоні. Підтримку цінам на олійному комплексі надає попит окремих переробників, яким необхідно поповнювати свої запаси сировини для коротко- та середньострокової роботи», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 18 лютого:

  • кукурудза – 5 017,46 грн/т (-0,14%);
  • пшениця 2 класу – 6 650 грн/т (-0,70%);
  • пшениця 3 класу – 6 090,48 грн/т (+0,31%);
  • пшениця 4 класу – 5 230,86 грн/т (-0,09%);
  • соя – 16 564,05 грн/т (+0,22%).

На світовому ринку минулого тижня ф’ючерси на пшеницю в США значно впали, а на кукурудзу досягли трирічного мінімуму. Ф’ючерси на соєві боби демонстрували коливання, які зрештою опустили ціни до нових мінімумів після прогнозної конференції USDA.

«Зараз трейдери зосереджуються на розмірі врожаю в Південній Америці та прибутковості майбутнього врожаю в США, що вплине на масштаб посіву. З нетерпінням очікують встановлення цін на страхування врожаю в найближчій перспективі та майбутні звіти щодо запасів і прогнозів посівів у березні», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм –AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».Перегляди: 1675
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: