НОВИНИ

В Україні стартував набір на грантову програму для жінок в агробізнесі

16.05.2024 13:10
3

Українських підприємиць запрошують долучитися до програми менторської підтримки жінок в агробізнесі «Empowering Women in Agrifood» від EIT Food, який підтримується Європейським Інститутом Інновацій та Технологій (EIT), органом Європейського союзу та реалізується за підтримки Radar Tech в Україні. Про це повідомляє Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Кожна учасниця отримає фінансову допомогу в одну тисячу євро протягом програми на проїзд/проживання під час офлайн-заходів, а найкращі проєкти отримають гранти €5000 та €10,000 на розвиток власної справи.

Протягом 6 місяців на 10 обраних учасниць чекає індивідуальна робота з менторами, участь в офлайн подіях та тренінгах, розвиток бізнес-навичок та збільшення партнерських контактів. Програма реалізується одночасно в різних країнах Європи та об’єднає понад 500 агроінноваторок.

“Наша місія — надихнути, навчити та підтримати українських підприємиць на шляху до успіху в бізнесі. Участь в програмі допоможе учасникам, здобути необхідні знання для розвитку та масштабування бізнесу, а також розширити мережу корисних контактів”, — Марія Романова, директорка інноваційної компанії Radar Tech, експертка з інновацій та розвитку бізнесу, менторка стартапів та підприємців.

Претендентка на участь у програмі повинна відповідати таким критеріям:

 • Ідентифікувати себе жінкою;
 • Бути резиденткою, а у випадку наявності стартапу/компанії мати реєстрацію в Україні;
 • Мати агропродовольчу бізнес-ідею або чинний бізнес, якому менш як три роки з моменту офіційної реєстрації;
 • Раніше не отримувати фінансування на пропоновану ідею (інвестиції/гранти) на суму понад €60 000.

Таймлайн програми:

 • 24 травня — кінцевий строк подання заявок;
 • 10 червня — оголошення результатів відбору;
 • середина червня — офлайн-знайомство з наставниками та експертами в м. Київ/Львів;
 • червень – листопад — індивідуальна робота з ментором, онлайн-тренінги з підприємництва, маркетингу, брендингу, продажів, фінансів.

Листопад 2024

 • фінальний форум та презентація інвесторам та журі в Києві;
 • нагородження грантами в розмірі €5000 та €10,000 на розвиток власної справи чи стартапу;
 • доступ до міжнародної спільноти та інших програм і можливостей EIT Food 500+ підприємиць та інноваторок в агропромисловому секторі Європи.

Як взяти участь?

Щоб долучитись до програми, потрібно пройти відбір та подати заявку на участь українською мовою до 24 травня 2024 року. Участь у програмі безоплатна. Організатор покриває всі витрати на участь.

Навчання відбуватиметься в форматі онлайн та офлайн — попередньо заплановані три зустрічі в Києві.Перегляди: 34
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: