АНАЛІТИКА

В Україні різко подорожчала лохина

31.08.2023 09:14
630_360_1557673967-239

Цього тижня в Україні помітно зросли ціни на лохину з місцевих господарств, повідомляють аналітики проекту EastFruit, пише agronews.ua.

За словами самих виробників, зростання цін у даному сегменті зумовлене міжсезонним скороченням пропозиції цієї ягоди на ринку. Попит при цьому залишається досить високим, що і стимулює подальше подорожчання лохини на українському ринку.

В результаті даних цінових коригувань на сьогоднішній день лохина пропонується до продажу по 110-150грн/кг, що в середньому на 26% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня.

При цьому експерти ринку зазначають, що пропозиція лохини з українських господарств стрімко скорочується, що зумовлено сезонним чинником.

Більшість виробників на сьогоднішній день вже завершили продаж лохини ранніх і середніх сортів, яка складає основну пропозицію на ринку.

Як результат, вже сьогодні лохина в Україні обходиться покупцям у середньому на 30% дорожче, ніж за аналогічний торішній період. При цьому гравці ринку впевнені, що ціни на цю ягоди будуть і надалі зростати.Перегляди: 7
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: