НОВИНИ

В Україні прогнозують суттєве здорожчання хліба

11.11.2023 07:15
1000_545_1681654581-9358

В Україні можуть підвищити ціни на головний продукт – хліб. На такий крок виробники будуть змушені вдатися, якщо НКРЕКУ збільшить тарифи на електроенергію. Таку заяву зробив віце-президент Асоціації пекарів України Олександр Тараненко. Про це пише інформаційний портал telegraf, пише agronews.ua.

Виробники хліба будуть змушені підвищувати цінники на продукцію, якщо буде ухвалено рішення щодо підвищення граничних цін на ринку електроенергії. Нові розцінки на світ спричинять збільшення витрат, які доведеться перекривати збільшенням цін на продукцію.

Для хлібопекарської промисловості зміна тарифів спричинить збільшення витрат на виробництво. Ми не можемо обмежити виробництво періодом з низькими тарифами. Суттєву частину процесу виробництва будемо змушені здійснювати в час дії максимальних тарифів“, – заявив Олександр Тараненко.

Варто зазначити, що напередодні стало відомо про намір Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, збільшити кількість годинних зон та підвищити граничні ціни (прайс-кепи) на електроенергію на ринку на 4-23% залежно від часу доби.Перегляди: 860
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: