АНАЛІТИКА

В Україні подорожчала цибуля

08.05.2024 08:04
2

Відпускні ціни на цибулю в Україні продовжують зростати. За словами ключових гравців ринку, поточного тижня торговельна діяльність у сегменті цибулі дещо активізувалася, що дало змогу продавцям знову підвищити відпускні ціни. Варто зазначити, що до позитивних коригувань вдавалися виключно власники якісної цибулі, пропозиція якої на ринку продовжує скорочуватися. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

Так, тільки з кінця минулого тижня ріпчаста цибуля в українських господарствах подорожчала в середньому на 19%. Сьогодні фермери пропонують якісну цибулю до продажу по 14-22 грн/кг ($0,36-0,56/кг), тоді як тиждень тому ціна на якісну продукцію не перевищувала 18 грн/кг ($0,46/кг).

Причиною чергового цінового зростання в даному сегменті експерти проєкту називають досить високий попит на ріпчасту цибулю, при цьому все частіше від учасників ринку надходять нарікання на недостатню пропозицію продукції високої якості.

Необхідно зазначити, що, попри чергове подорожчання, вартість ріпчастої цибулі в Україні сьогодні в середньому на 58% нижча, ніж на початку травня 2023 року. При цьому учасники ринку не виключають, що тенденція до подорожчання цієї продукції збережеться й надалі, а темпи зростання цін на цибулю і далі прискорюватимуться в міру подальшого скорочення запасів у сховищах господарств.Перегляди: 571
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: