АНАЛІТИКА

В Україні впали ціни на огірки

06.05.2024 07:02
3

Тепличний огірок в Україні продовжує стрімко дешевшати. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

Ситуацію, що склалася, ключові гравці ринку пояснюють сезонним збільшенням пропозиції огірка на ринку. При цьому темпи реалізації цієї продукції досить невисокі. Місцеві оптові компанії та роздрібні мережі закуповують огірок винятково для поточних продажів, враховуючи досить невеликий термін реалізації цієї продукції.

У результаті, сьогодні українські тепличні комбінати пропонують огірок по 55-100 грн/кг ($1,39-2,53/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці квітня.

Настільки різко знижувати відпускні ціни виробники змушені через збільшення пропозиції цієї продукції на ринку на тлі доволі стриманого попиту в цьому сегменті. Так, за словами виробників, встановлення теплої погоди в Україні помітно прискорило дозрівання огірка в місцевих тепличних комбінатах. Крім того, тиск на ринок посилився через збільшення пропозиції огірка з плівкових теплиць.

Варто також додати, що огірок у тепличних комбінатах України сьогодні вже пропонується в середньому на 10% дешевше, ніж на початку травня попереднього року.Перегляди: 531
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: