АНАЛІТИКА

В Україні подешевшає ряд продуктів

13.06.2022 10:01
LW2o4bW21OTe

У найближчі тижні продовжить дешевшати капуста, що цього тижня подешевшала на 15-25%. Також продовжать знижуватися ціни на ранню картоплю, яка за попередні 7 днів подешевшала на 10-15%. Буряк, ціни на який доросли майже $1/кг також подешевшає. Про це повідомляють експерти проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти», пише agronews.ua.

На їхню думку, негативні цінові тенденції у сегменті капусти зберігатимуться й найближчими тижнями. 

«Кардинальні зміни цінової ситуації у даному сегменті можуть відбутися вже з настанням липня, коли буде традиційний перехідний період між ранніми та середніми сортами капусти», – прогнозують спеціалісти.

Аналогічний сценарій вони передбачають і для сегменту «молодої» картоплі. 

«Наразі є усі передумови до подальшого зменшення цін на дану продукцію. На додачу, підтримку подальшому ціновому зниженню у сегменті ранньої картоплі будуть надавати наявні обсяги торішньої картоплі у сховищах місцевих фермерів», – зазначають в «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

За словами аналітиків, подібний сценарій розвитку ситуації найближчим часом можна буде спостерігати й у сегменті коренеплодів, коли розпочнеться масовий збір врожаю буряків та моркви ранніх сортів у господарствах центрального та західного регіонів України.



Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: