НОВИНИ

В Україні обрали найбільший гарбуз

04.10.2021 19:01
ce78b63f06686e7705e186ba52bce4ae

Переможцем став фермер з Кіровоградщини, який виростив гарбуз вагою 80 кг. Про це повідомляє Укрінформ, пише  agronews.ua.

Найважчий гарбуз обирали у Кропивницькому під час «Покровського ярмарку», де відбувся конкурс «Гарбуз-велетень», який проходив у межах Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO.

«Після тривалого зважування переміг гарбуз Куценка Олександра з міста Знам’янка Кіровоградської області. Вага гарбуза-велетня склала рекордних 80 кг», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що загалом на конкурсі було представлено понад 10 гарбузів-велетнів. Власник найбільшого отримав у подарунок телевізор.

Співорганізаторка конкурсу Ольга Ярова розповіла, що основне правило конкурсу – це розрубати гарбуз, який є переможцем. Це роблять для того, щоб показати всім присутнім, що там тільки гарбуз і немає нічого зайвого.

Попередній рекорд конкурсу було встановлено у 2019 році, коли перемогла Олена Горлова з селища Осикуватого з гарбузом вагою 76 кг.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: