НОВИНИ

В Україні масово закривають АЗС, що торгують нафтогазом

06.11.2023 17:05
avtogaz2

В Україні прогнозують стрімке подорожчання автогазу, який вже і так зріс у ціні. Водночас, триває процес масового закриття АЗС, які торгують скрапленим газом для автомобілів. Причому закривають АЗС, які належать одному з найпотужніших продавців автогазу в Україні. Про це повідомляє top.today.ua, пише agronews.ua.

Йдеться про мережу АЗС, які працюють під брендом “Авантаж 7”.  Приводом для їхнього закриття стало неподання зміни юридичної адреси. Компанія нещодавно перенесла свій офіс із Києва до Вінниці.

Втім, експерти кажуть, що “Авантаж 7” приховує доходи і відтак мінімізує податки. Через це у компанії не склалися стосунки з податковою. І тепер податківці одну за одною позбавляють ліцензій АЗС, що належать до цієї мережі.

Відповідно до підрахунків директора консалтингової групи А-95 Сергія Куюна, середня автозаправка, що належить до цієї мережі, продає близько 5 тонн пального на добу. Зважаючи, що податкова вже не продовжила ліцензії 73-м АЗС цієї мережі і не має наміру на цьому зупинятись, “Авантаж 7” втратить понад 650 млн гривень лише за один місяць.

“Податківці прямо кажуть: “Ліцензії у вас не буде і працювати ви не будете”, – поділилася Анна Царенко, керівниця контрольно-ревізійного відділу “Авантаж 7”.

Втім, на думку деяких експертів, “Авантаж 7”, який спеціалізується саме на продажу автогазу, в принципі не може платити таких податків, як інші автозаправок, які торгують бензином  і дизпаливом. Однак мережу все одно зарахували до лідерів податкового антирейтингу і почали неї гоніння.

Водночас, “Авантаж 7” намагається відстояти свої права в суді. Але суд надто повільно розглядає їхній позов. А компанія тим часом зазнає колосальних збитків. Перегляди: 91
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: