НОВИНИ

В Україні зросло споживання свинин

04.08.2021 07:32
svininf-vred

Аналіз споживання м’яса в Україні свідчить, що тільки свинина демонструє позитивну динаміку. Впродовж першого півріччя 2021-го українці в середньому збільшили частку свинини в раціоні на 300 г. Про це повідомляє пресслужба Асоціації «Свинарі України», пише agronews.ua.

Згідно з прогнозами, споживання свинини у 2021-му сягне 15,5 кг (без урахування жиру та субпродуктів) порівняно з 14,8 кг минулоріч. Це найвищий результат з докризового 2013-го, коли показник на душу населення становив 17,9 кг.

«Збільшення споживання свинини обумовлюють кілька чинників, серед яких зростання внутрішнього виробництва. Свинина займає ніші, які звільняють інші види м’яса, насамперед курятина. Так, у 2021-му споживання цього вида м’яса скоротиться майже на 2 кг», – коментує пан Сікачина.

При цьому, за словами експерта, варто зважати, що еластичність попиту на м’ясо є повільною: споживачам потрібен час, щоб змінити свої купівельні звички. Споживання не зможе швидко відреагувати на високі темпи нарощування виробництва.

Нагадаємо, що на Одещині червонокнижного птаха тримають у клітці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: