НОВИНИ

В Україні знищили зараджені овочі з Євросоюзу

04.03.2020 15:32
Trips

При проведенні фітосанітарного контролю в іспанському та італійському товарі українські фахівці виявили карантинних шкідників. Про це повідомила пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

При проведенні фітосанітарного контролю об’єктів регулювання державними фітосанітарними інспекторами було виявлено карантинний, обмежено поширений на території України шкідливий організм – західний квітковий трипс Frankliniella occidentalis Perg.

25 лютого 2020 року в ВМО «Малехів» м/п «Львів-Північний» та 26 лютого 2020 року в ВМО №1 м/п «Городок» Львівської області у м’яті, яка надійшла з Іспанії, вагою 0,1 тонни та 0,108 тонни відповідно. Заражені об’єкти регулювання знищено.

2 березня 2020 року в ВМО №2 (Атлантік) м/п «Київ Столичний» Київської області в салаті лолло россо, вагою 0,084 тонни, який надійшов з Італії. Заражений вантаж затримано, до нього будуть вжиті відповідні фітосанітарні заходи.

До національних організацій карантину та захисту рослин – Іспанії та Італії – будуть надіслані нотифікації про невідповідність вантажів фітосанітарним вимогам.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: