ВАЖЛИВО

В Україні відзначають День працівника сільського господарства

15.11.2020 12:34
18-z-dnem-pratsivnykiv-silskogo-gospodarstva

Професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу відзначається у третю неділю листопада. У 2020 році — це 15 листопада.

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції!

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров‘я, сприятливої погоди, фінансової стабільності й впевненості у завтрашньому дні!

Нехай і надалі українська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника!


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: