НОВИНИ

В Україні вдвічі обвалилися ціни на огірки

29.09.2020 07:32
i113467

Минулого тижня в Україні суттєво знизилися ціни на тепличні огірки. Про це повідомляють аналітики проєкту  EastFruit, пише agronews.ua.

За словами виробників, минулого тижня в продаж почали масово надходити плівкові огірки, що на тлі ослаблення активності покупців змусило тепличні комбінати знизити відпускні ціни на дану продукції відразу майже у 2 рази.

Аналітики зазначають, що з початку минулого тижня ціна на тепличний огірок на внутрішньому ринку країни впала в середньому в 1,6 рази і сьогодні озвучується виробниками на рівні 4-5 грн за кг ($0,14-0,18 за кг).

«Причиною такого різкого здешевлення продукції стало масове надходження огірка другого обороту із плівкових теплиць. І на даний момент ціни на плівкову і тепличну продукцію фактично зрівнялися», – повідомляють експерти.

Зараз ціна на тепличні огірки в Україні вже в середньому в 1,5 рази нижче, ніж в кінці вересня 2019 року. При цьому, багато гравців ринку сходяться на думці, що якщо найближчим часом темпи збуту даної продукції не прискоряться, то негативний ціновий тренд у сегменті тепличних огірків буде зберігатися і далі.

Нагадаємо, в Україні незначно зросла ціна на пшеницю.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: