НОВИНИ

В Україні створено перший кооператив виробників лохини

09.07.2020 15:02
FdCa7Cu8AfyLUV2uYgNkASayDCmlw93Z1PrwZdc1

Створений цього року кооператив українських виробників органічної та конвенційної лохини Big Berry Coop розпочинає поставки продукції на міжнародний та внутрішній ринки. Про це повідомляє Agri-gator, пише agronews.ua.

Члени першого лохинового кооперативу – три вітчизняних виробника: BigBlue Organic Blueberry Farm, ФГ «Грасс Авеню» та СВК «Оболонія».

Як зазначають у Big Berry Coop, у кооперативі працюють за міжнародним стандартом безпечного виробництва харчової продукції в сільському господарстві GlobalG.A.P. В кооперації продуманий кожен крок: від садіння й догляду – до збирання та збереження холодового ланцюга і у підсумку – до експорту продукції.

За словами власника СВК «Оболонія» Віктора Дитинко, в цьому сезоні по кооперативу планується зібрати близько 400 тонн лохини сорту Дюк.

Наразі перша пробна партія готується до поставки на міжнародний ринок. За його словами, на експорт ягід не вплинули обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, і проблем з логістикою у кооперативі не виникло.

Як зазначає фахівець, сьогодні в українській продукції зацікавлені в Польщі та Голландії.

Одночасно з поставкою на експорт, продукція Big Berry Coop також буде відправлена на реалізацію на внутрішній ринок. Партії органічної лохини кооперативу вже незабаром з’являться в мережі “Метро” і “Ашан”.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: