ІНФОГРАФІКА

В Україні спрощено процедуру реєстрації земельних ділянок

09.02.2020 14:23
zemlja-min-1

Запрацювала безкоштовна функція перевірки обмінних XML-файлів, необхідних для реєстрації земельних ділянок.Таку функцію запустив Держгеокадастр. Відповідне повідомлення з’явилось на Урядовому порталі.

Зазначається, що це допоможе скоротити рівень відмов у реєстрації на 4%.

«Відтепер, якщо ви подаєте документи для реєстрації земельної ділянки, ваш файл може бути автоматично перевірений програмою і ви отримаєте зворотний зв’язок із переліком помилок, яких ви припустилися. Раніше люди могли місяцями не отримувати відповіді, а в разі зворотного зв’язку їм не повідомлялося про те, яку саме помилку в файлі вони допустили», – повідомив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Крім того, при подачі електронної заяви на державну реєстрацію земельної ділянки передбачена можливість зробити посилання на протокол перевірки обмінного файлу. Також є можливість по QR коду перевірити валідність файлу.

Уберегти майно від рейдерів допоможуть сервіси SMS-маяк і SMS-маяк Земля, за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS – повідомленняv, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: