ВАЖЛИВО

В Україні справжніми власниками держземель є чиновники, – Апостол

18.05.2020 18:32
https://agronews.ua/

У нас немає землі держвласності, у нас земля чиновника, яку він продає як власну. Про це сказав Михайло Апостол на своїй Facebook сторінці, пише agronews.ua.

“160 тисяч доларів за 100 гектарів землі держвласності. 1600 доларів за 1 гектар. Так продають землю на Полтавщині. Вірніше, продають у всіх областях, ціни, правда різні, а тут просто сьогодні попалися правоохоронцям. Але покарані не будуть. Наше недосконале земельне законодавство дає їм таке право і можливість”, – написав Апостол.

Він додав, що допоки буде мораторій, допоки є земля держвласності, невитрибувані паі, не успадкована спадщина, землі резерву і запасу будуть у руках чиновника, допоки Держгеокадастр, адміністрації всіх рівнів будуть боротися із земельною мафією і корупцією тільки у соціальних мережах, а з іншої сторони погоджувати всі ці незаконні дії, до того часу буде існувати масштабна корупція і всі земельні питання вирішуватимуться ось таким чином.

Також він зазначив, що сотні разів писав, що у нас немає землі держвласності, у нас земля чиновника, яку він продає як власну. Аналогічна ситуація – це відзеркалення по всій державі.

“Уже багато років ніхто не хоче рубати курку, яка несе золоті яйця. Думаю, до запуску ринку землі чиновники її роздеребанять повністю”, підкреслив Михайло Апостол.

Він наголосив, що на даний час за місцем проживання та роботи осіб, у їхніх автомобілях та в адміністративній будівлі Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області тривають обшуки.

“А у всіх інших областях деребан іде повним ходом”, – підсумував він.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: