НОВИНИ

В Україні розробили порядок формування досьє для реєстрації кормових добавок

26.02.2021 09:46
visokopozgivniy-korm-kurkul-27919

Мінекономіки розробило і оприлюднило для громадського обговорення євроінтеграційний проєкт наказу «Про затвердження порядку формування реєстраційного досьє». Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний портал АПК-України, пише agronews.ua.

«Реєстраційне досьє — це основний документ у процедурі реєстрації кормових добавок, який містить всю інформацію про безпечність, умови застосування та інші властивості і характеристики кормової добавки. Реєстраційне досьє є обов’язковим документом, який додається до заяви про державну реєстрацію кормової добавки», — йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що з набуттям чинності Закону України «Про безпечність та гігієну кормів» державна реєстрація кормових добавок має здійснюватися відповідно до процедур, що засновані на вимогах законодавства ЄС.

«Впровадження порядку формування реєстраційного досьє дозволить запустити процедуру державної реєстрації кормових добавок в Україні і перейти на європейські правила у цій сфері», — наголосив Сергій Глущенко, заступник міністра.

Нагадаємо, що опубліковано Закон про зниження ПДВ для аграріїв.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: