НОВИНИ

В Україні планують змінити процедуру приватизації держпідприємств

05.07.2020 10:02
5eac26eeaca49fa83aba4ca79b647a9eb6123b9a

За участю Фонду державного майна підготовлено комплексний законопроект, який має зафіксувати процедуру передачі об’єктів у приватну власність, покращити процедуру приватизації та забезпечити її інституційну спроможність. Про це повідомив голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко під час засідання Національної ради реформ, передає  пресслужба  президента України, пише agronews.ua.

«Рішення про передачу об’єктів для приватизації має ухвалювати Кабінет міністрів, якщо орган управління не має обґрунтованих причин залишити об’єкт у своїй власності, борги об’єкта перевищують 50% вартості активів, об’єкт використовується неефективно або не за цільовим призначенням чи перебуває в податковій заставі», – зауважив Дмитро Сенниченко.

В Україні у державній власності перебувають 3600 підприємств. Кожне п’яте – збиткове, заборгованість із зарплати в таких структурах становить 2,9 мільярда гривень. Саме тому важливо кардинально пришвидшити приватизаційний процес, зазначили у пресслужбі.

За п’ять місяців 2020 року завдяки приватизації до бюджету перераховано 500 мільйонів гривень, оголошено понад 800 аукціонів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: