ВАЖЛИВО

В Україні планують зменшити податкове навантаження для фермерів

12.08.2020 12:02
43_main

В Україні планують зменшити податкове навантаження для фермерів. Про це заявив народний депутат «Слуга народу», голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Мар’ян Заблоцький під час Другого Всеукраїнського фермерського форуму організованого ГС «Всеукраїнський Конгрес Фермерів».  Про це повідомляє agronews.ua

Під час форуму фермер озвучив проблеми щодо відсоткової ставки за використання землі. Він зазначив, що у певних регіонах України маленькі фермери повинні платити 5% від нормативної  грошової  оцінки землі, а великі компанії – ТОВки платять лише 2 %.  Для маленьких фермерів це велике податкове навантаження.

Мар’ян Заблоцький, голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики пообіцяв виправити цю проблему на законодавчому рівні, запровадивши зміни у податковому кодексі.

“Дійсно це не правильно, що за одну ту саму землю різні суб’єкти господарювання сплачують різний податок. Такого не може бути в принципі. Я готовий поправити це в податковому кодексі! Ми чітко бачимо певні перекоси і готові запровадити рівні правила гри”, – наголосив Заблоцький.

Він зазначив, що у 2018 році був автором поправки, яка запровадила національну базу даних місцевих податків.

Також Заблоцький додав, що було б цікаво обговорити з аграріями законопроєкт № 3131, тому що це може бути одна з найбільших змін оподаткування в агропромисловості до кінця цьго року.

“В законопроєкті № 3131 ми можемо передбачимо певні пільги, щоб фермери платили менше податкових зборів і податкове навантаження для них зменшиться”, – наголосив він.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: