НОВИНИ

В Україні названо загальну суму штрафів за перевантаження фур у минулому році

05.01.2021 13:02
0e5c91b37ce7935f55ab0d4afde2e2e7

За підсумками минулого року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 700 тисяч транспортних засобів, складено більше 14 тисяч актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано понад 137 млн грн плати за перевантаження, такими даними поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій. Про це повідомляє Урядовий портал, пише agronews.ua.

У розрізі регіонів за підсумками року найбільше плати за проїзд було нараховано в Одеській, Херсонській і Київській областях.

За словами Владислава Криклія, повна автоматизація і цифровізація усіх процесів задля виключення людського фактора залишається головною метою відомства у реформуванні Укртрансбезпеки. Але для повноцінного запуску автоматичної системи ГВК в Україні потрібно якнайскоріше прийняття депутатами в цілому законопроектів №3742 і №3743.

На поточний момент Верховна Рада розглядає у другому читанні законопроект №3743, яким передбачено відмову від плати за проїзд та переведення відповідальності за порушення габаритно-вагових норм в площину КУПаП. Це дозволить спростити процедуру стягнення та збільшити відсоток сплачених штрафів.

«У 2020 році ми запровадили посилений габаритно-ваговий контроль і продовжуємо працювати над реформуванням і цифровізацією Укртрансбезпеки задля виключення людського фактора. Центр обробки даних ГВК, необхідний для запровадження системи автоматичної фіксації порушень, вже також готовий до експлуатації. Влаштовано більше 40 WiM-комплексів. А в цьому році працюватимемо не менше 100 WiM», – зазначив очільник Міністерства.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: