НОВИНИ

В супермаркетах України з’являться вертикальні ферми для вирощування зелені

17.01.2021 08:25
варус-зелень-2-750x430

Vertical Field, ізраїльський стартап, який розробив систему вертикального землеробства, підписав угоду з Moderntrendo S.R.O, міжнародним сільськогосподарським дистриб’ютором, про розміщення своїх установок в мережах супермаркетів по всій Україні. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua

На початку 2021 року компанія Vertical Field реалізує пілотний проект в національній мережі супермаркетів Varus, а потім розшириться на інші мережі. Varus управляє 95 магазинами в 25 містах і щодня привертає близько 260 000 клієнтів.

Грунтові установки Vertical Field складаються з окремих блоків рослин, які можна перебудувати за бажанням для вирощування місцевих овочів. Ця зелена стіна підходить для вирощування овочів в магазинах, офісах і багатоквартирних будинках або в будь-якому місці в міських районах, де мало місця, але багато стін.

Фірма, яка раніше називалася Green Wall Israel, заявила, що продукти, вирощені з її допомогою, не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, і використовують на 90% менше води, вирощуючи в точних кількостях в контрольованому середовищі з більш короткими циклами вирощування.

Ферми є модульними, розширюваними і переміщуються, з повністю автоматизованим управлінням урожаєм і стерильним середовищем, яке вимагає значно меншого контакту з людьми. У заяві компанії йдеться, що наразі пропонуються такі культури, як салат, базилік, петрушка, капуста і м’ята, все за конкурентоспроможними цінами.

Гай Еліцур, генеральний директор Vertical Field, сказав в заяві, що проект з Varus призведе до «більшої кількості проектів в найближчому майбутньому з великою кількістю мереж в Україні».

«Одне з відкриттів, яке з’явилося під час кризи COVID-19, – це необхідність розробки рішень, які дозволять міським жителям отримати доступ до здорової їжі з мінімальним втручанням людини і без залежності від транспортування і доставки з віддалених місць», – сказав він.

«Сьогодні ми створюємо пілотний проект разом з Vertical Field, який в майбутньому буде дуже корисним суспільству, тому що впровадження інноваційних та власних технологій вертикального вирощування продуктів для міської екосистеми компанією Vertical Field – це новий рівень в Україні», – сказав Денис Бондар, директор Moderntrendo, дистриб’ютора продукції в Туреччині, Східній Європі і Азії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: